top of page

Індивідуальний цифровий тренер

Застосувавши для занять ряд інноваційних підходів, заснованих на математичному аналізі та конструктивному синтезі, наша команда розробила продукт, який здатний постійно підлаштовуватися під Ваші потреби в інтелектуальному розвитку

Кожне наступне тренування враховує сукупність даних про попереднє заняття, тим самим підтримуючи Ваш мозок в постійному тонусі та задаючи вірний вектор Вашого розвитку.

image 21.png
left-arrow_edited_edited.png

подивіться відео

Онлайн - платформа містить наступні види тренажерів:

— Мнемотехніка

 

Тренажер являє собою сукупність різних прийомів, які дозволяють легше запам'ятовувати великі обсяги інформації.

— Індуктивність мислення

Регулярні заняття на тренажері навчать мозок бачити алгоритми побудови інформативного блоку, структурувати та запам'ятовувати інформацію, маючи до неї доступ через час.

— Активізація лексикону

Даний тренажер збільшить Вашу ерудицію, як загальну, так і за галузями знань: юриспруденція, історія, мистецтво, економіка, право та ін.

 

— Завдання на слухову і смислову пам'ять

Завдяки щоденним тренуванням Ви збільшите здатність утримувати інформацію в довгостроковій перспективі.

— Тезування

Даний тренажер розвиває Вашу здатність працювати з різноманітними видами тексту, виділяючи основну думку автора та не затримуючи увагу на непотрібних деталях.

 

— Гармонізація роботи півкуль

Тренажер розвиває емоційний інтелект (EQ), запускає роботу гіпокампу, що формує просторове орієнтування і запам'ятовування місцевості.

 

Тривалість програми навчання від 6 місяців. Тривалість щоденного тренування Ви регулюєте самостійно, час становить від 15 до 30 хвилин. Програма передбачає має 6 рівнів складності. Для того, щоб піднятися на рівень вище, необхідно п'ять тренувань поспіль закінчити з результатом, не менше 90%.

 

Удачі, друзі! Розвивайтеся і пам'ятайте:

“.png

ті, хто читають книги, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор.

Хочете спробувати тренажер на собі?

Оберіть програму та перейдіть по посиланню!

*для учнів, які займаються в м. Києві, передбачена знижка

 
 
bottom of page