top of page
gaelle-marcel-L8SNwGUNqbU-unsplash 1.png

Якщо дитині важко вчитися —

 

ми відкриємо йому захоплюючий світ книги і книга стане вірним другом

Курси швидкочитання і ейдетики для дітей

На жаль, обсягу знань, який дають в школах мало для легкого вступу до ВНЗ і подальшого успішного життя.

З одного боку інформації багато, з іншого боку більшість - інформаційний шум. Тому для того, щоб допомогти дитині стати успішним у житті від батьків потрібно навчити малюків як фільтрувати інформацію і вибирати найважливіше!

 

Курс підійде для Вашої дитини, якщо Ви хочете:

 

— Дати безцінні навички на все життя

Наші курси дають помітний поштовх в загальному розвитку дитини. Якщо Ви навчите її зараз, то через 10 років вона буде мати колосальну перевагу над своїми однолітками.

— Допомогти вашій дитині розкрити її потенціал

Наші курси дають дитині різнобічний розвиток. Починають яскравіше виявлятися її схильності, а завдяки отриманим навичкам їх розвиток відбувається набагато швидше.

— Підвищити загальну успішність

Завдяки комплексним вправам у дітей починає виходити краще навіть те, що ми не тренуємо на заняттях. Це досягається завдяки гармонізації роботи обох півкуль.

Rectangle 6.png

Курс "ВУНДЕРКІНД"

 

— Індивідуальні заняття
— Курс розробляється спеціально під дитину
— Розвиток уваги, пам'яті, навчання швидкісного читання

Вартість: 300 грн. за один урок

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ!

Відгуки наших клієнтів:

image 14.png

Ірина — мама Ульяни

Хочу висловити подяку за ті знання, які ви даєте і роботу, яку проводите з дітьми! Ми записали свою дочку 9-и років на заняття і вже через 2-3 заняття побачили зміни в дитині: поліпшення мови, осмислення читання, поліпшення пам'яті, посидючість. Раніше посадити робити уроки була ціла проблема, зараз все робить швидко, із задоволенням.

У школі підвищилася успішність, вчителі хвалять, що дивно, навіть вчитель по танцях говорить про те, що дитина стала прогресувати, стала однією з кращих учениць. Величезне окреме СПАСИБІ Олені Володимирівні! За ті знання, доброту, теплоту, які Ви даруєте дітям, за індивідуальний підхід, той свій ключик, який допомагає дітям розкриватися!

Дитина навіть коли хворіє рветься на заняття. Ходить із задоволенням, хоча завдання і бувають складними, проте ніколи я не чула, що їй не цікаво і вона ходити не буде.

Ми відвідали багато занять і зі швидкісного читання і по підготовці до школи (до речі після яких у дитини з'явилася відраза до навчання), ейдетике, але хочу сказати, що самі плідні, розвиваючі, цікаві заняття - це заняття в школі розвитку пам'яті. Шкодую, що не дізналася про школу раніше. Кожне заняття унікальне за своїм тому, що Олена Володимирівна підбирає заняття під кожну дитину!

Про курс вправ:

 

Яким ви бачите майбутнє своєї дитини? Напевно ви хочете, щоб ваше чадо в повній мірі зуміло реалізувати свій творчий потенціал, отримало гарну освіту, а також цікаву та високооплачувану роботу.Цілком природно, що ви бажаєте бачити свою дитину успішною людиною, впевненою в собі і своєму майбутньому. Але проблема в тому, що його мозок недостатньо натренований для цього. Вашу дитину просто не навчили правильно сприймати інформацію в необхідному для віку обсязі, що в подальшому породжує проблеми з навчанням.

Rectangle 4.png
Rectangle 5.png

Правильне виховання дітей включає в себе не тільки соціалізацію, а й отримання базових знань про навколишній світ, щоб в подальшому маленька людина вже самостійно поповнювала свій інтелектуальний багаж.Як батьки, ви вже зараз можете закласти фундамент подальшого успішного життя вашої дитини, дозволивши
Їй отримати корисні навички для максимально ефективної обробки інформації. Зробіть це, записавши свого малюка на курси швидкочитання в нашій Школі.

Ейдетику для дітей в Київських школах не викладають!

Стандартна підготовка дітей до школи включає в себе усний рахунок, а також навчання читання та письма. У деяких випадках до цього переліку також включається курс англійської мови для дітей. В цілому ж цей і весь подальший процес навчання являє собою механічне отримання певних знань і навичок, яке не сприяє ні вмілому оперування отриманими даними, ні розвитку гнучкості розуму або хорошою пам'яті.


Але ваша дитина здатна на більше! І в ваших силах надати Їй можливість поліпшити пам'ять і навчитися швидкочитанню,
щоб у результаті стати на голову вище своїх однолітків за інтелектуальним розвитком.


На жаль, звичайна навчальна програма в школі не розрахована на досягнення подібного результату через відсутність індивідуального підходу до кожного учня. Але ви ж не хочете, щоб ваша дитина стала жертвою недосконалої системи державної освіти?


Тоді пропонуємо вашій увазі курси для дітей, які проводяться
в нашій Школі на основі методики швидкочитання.

Подаруйте дитині безцінний навик на все життя

 

Існують різні методики розвитку дітей, але практично всі вони мають один недолік - спрямовані на розвиток окремих аспектів інтелектуальної діяльності, а не мислення в цілому.

Наша Школа пропонує розвиваючі заняття для дітей, об'єднані в курси відповідно до вікових можливостей юних учнів. Кожен з цих курсів являє собою чітку поурочну програму, спрямовану на гармонійний розвиток особистості, прищеплення корисних навчальних звичок, навчання швидкісного читання і розвиток пам'яті у дитини.

Оптимальним періодом початку для початку такого роду тренувань є молодший шкільний вік. Але мозок піддається тренуванню в будь-якому віці, тому ми також проводимо тренінг для підлітків віком до 17 років. Ви здивуєтеся тому, з якою легкістю ваша дитина підготується до іспитів, якщо встигне своєчасно пройти курс навчання в нашій Школі.

Які будуть досягнення дитини після закінчення розвиваючих курсів:

 

Ми не даємо знання, ми вчимо вчитися, готуючи мозок вашої дитини до шкільних навантажень. Якщо ваш син або дочка відвідує Центр розвитку дитини, то найбільш помітним для вас досягненням чада буде значно збільшений темп читання. Але це - зовнішня сторона, адже крім цього в процесі тренування у вашої дитини:
— прискорився розумовий процес
— розвинулося арифметико-практичне мислення
— покращилася зорова, слухова, моторна, наочно-образна пам'ять
— збільшилася швидкість і підвищилася якість сприйняття інформації
— зміцнилися очні м'язи і дрібні м'язи пальців

Прояви описаних вище змін видно після першого заняття і в підсумку призводять до блискучого результату. Як бачите, це не нав'язування незрозумілого і важкого для засвоєння багажу знань, прийняте в рамках традиційної освітньої системи.

Тренування мозку і розвиток пам'яті у дітей за методикою Васильєвої Л. Л. - це серія захоплюючих і цікавих занять, спрямованих на включення в щоденну роботу тих ділянок головного мозку, які в процесі стандартного навчання задіяні недостатньо. Саме тому в нашій Школі практикується індивідуальне навчання, що дозволяє максимально повно розкрити потенціал кожної дитини.

bottom of page